Project

General

Profile

Overview

Public information.

Issue tracking

open closed Total
Support 0 3 3
Bug 0 0 0
Feature 0 0 0
Change 0 0 0

View all issues

Spent time

0.00 hour

Details | Report

Members

Manager: Benjamin Baer, Carsten Rose, Daniel Schildknecht, Dario Morciano

Developer: Stefan Willi

Reporter: Stefan Willi

Default IMATH User: Aaron Kreienbühl, Abbas Khalil, Abhishek Dore, Abigail Sutton, Ada Langenfeld, Ada Ng, Ada Wan, Adam Marton Rez, Adrian Frey, Adrian Funk, Adrian Lars Benjamin Iten, Adrian Röllin, Adrian Tschan, Adrienne Suter, Aglaia von Götz, Agnieszka Patrycja Marcinkowska, Ahmet Samil Pakmak, Aiyana Signer, Ajantha Thanapalasingam, Alain Denzler, Alain Kim Dähler, Alain Luca Schmid, Albert Pergjokaj, Alberto Cattaneo, Alberto López Martín, Alberto Maspero, Alberto Merici, Alberto Navarro Garmendia, Alberto Vezzani, Aleksandar Mojsic, Aleksander Nue, Aleksandra Markovic, Aleksei Ilchenko, Aleksey Nekrasov, Alena Kapnulina, Alena Müller, Alena Pirutka, Alessandra Cipriani, Alessandra Urbinati, Alessandro Fasse, Alessandro Neri, Alessandro Valentino, Alessandro Verzasconi, Alex Chemnitzer, Alex Eugster, Alex Plüss, Alex Rohner, Alex Scheitlin, Alexander Dharmarajah, Alexander Fuchs, Alexander Geiger, Alexander Gorodnik, Alexander Heer, Alexander Jaime Paul Lage, Alexander Karlberg, Alexander Lytchak, Alexander Rhys Watson, Alexander Veit, Alexandr Usnich, Alexandra Erni, Alfredo Alegria Jimenez, Ali Asim Sahin, Alice Canella, Alicia Roca Martinez, Alina Ostafe, Alina Rohrbach, Alina Rull, Aline Klaus, Aline Schillig, Alissa Tophinke, Amadeo Charlé, Amel Bentata, Amina Hukic, Amos Cattaneo, Amr Abduo Elsayed Elriedy, Amrita Sridhar Narayanan, Ana Paula Cosme Lozano, Anando Matic, Anar Ahmadov, Anar Bold, Anastasia Leuenberger, Anaïs Tilquin, Andjela Markovic, Andrea Cardillo, Andrea Casanova, Andrea Ferraguti, Andrea Isler, Andrea Keller Cruz, Andrea Lottenbach, Andrea Marchese, Andrea Meier, Andrea Mondino, Andrea Pattori, Andrea Ritzmann, Andrea Tamara Müller, Andrea Trüb, Andreas Bolfing, Andreas Bunschoten, Andreas Gregory Gross, Andreas Hauser, Andreas Henrici, Andreas Knecht, Andreas Pfenninger, Andreas Pfister, Andreas Schulthess, Andreas Wanner, Andrei Teleman, Andreia Venzin, Andrej Steinauer, Andres Fontalvo Orozco, Andrew Barbour, Andrew Kresch, Andrin Kalchbrenner, Andrina Kümin, Angela Blaser, Angela Iten, Angelina Arquint, Angelo Duò, Angelo Luca Cusumano, Ania Maddalena, Anina Gruica, Anita Siebert, Anja Fallegger, Anja Friedrich, Anja Gloor, Anja Gschwend, Anja Häne, Anja Lehmann, Anna Beliakova, Anna Elsa Dehler, Anna Glapka, Anna Graff, Anna Iten, Anna Katharina Fitze, Anna Koller, Anna Kristina Zehnder, Anna Lea Ribi, Anna Mitterer, Anna Mätzener, Anna Schweizer, Anna-Lena Horlemann, Annalena Jäger, Annalisa Massaccesi, Anne Feidt, Annina Cincera, Annina Sigg, Anouk Manzanell, Anto Udovcic, Anton Anderbrant, Anton Smolianski, Antonio De la Torre Villazón, Antonio De Rosa, Antonio Messina, Anubhav Gupta, Argetim Beluli, Ariane Fuchs Ibarra, Arianna Francesca Piana, Ariel Amir, Arkady Poliakovsky, Arno Wildi, Artem Kalmykov, Arthur Fritzsche, Artur Avila, Arun Jaimy Pattimakkeel, Arvind Singh, Aser Cortines Peixoto, Ashkan Nikeghbali, Asieh Parsania, Atchuthan Sriranjan, Athanasios Karathanasopoulos, Atsuhiro Funatsu, Audrey Yeo, Aurelia Schumacher, Ava Dossi, Aviv Yecheskel, Aytekin Sari, Azat Gaynutdinov, Azeglio Diethelm, Babu Dufner, Bahri Bektashi, Barbara Elisabeth Fritschi, Barbara Re, Bastien Mallein, Beat Schaad, Beatrice Ehmann, Beatrice Götz, Beatrice Kressig, Belinda Biesuz, Ben Kriesel, Benedetta Cavalli, Benedikt Emanuel Maria Lugauer, Benedikt Stufler, Benj Test, Benjamin Baer, Benjamin Cakir, Benjamin Cooper, Benjamin Dadoun, Benjamin Frölich, Benjamin Häni, Benjamin Schlein, Benjamin Stukator, Benjamin Vera, Benjamin Wallin, Bernadette Gianesi, Bernhard Willimann, Bert Reinold, Beryl Zah, Bettina Keller, Bettina Kurth, Bettina Wohlfender, Beyazit Beceren, Bianca Morrone, Birgit Hubatka, Birgit Schrödle, Björn Bauhofer, Blerim Alimehaj, Bogdan Dukic, Bola Yoon, Bolor Battaiwan, Boris Tschirschwitz, Borislav Petkovic, Bradley William Rodgers, Brenda Soares Batista, Brett Parker, Bridget Low, Brigitte Forster, Bruno Weber, Bálint Tamási, Béatrice de Tilière, Cagla Pedrini, Camilla Gerboth, Camilla Naiaretti, Camillo De Lellis, Camilo Arias Abad, Candia Riga, Carina Capol, Carina Schneider, Carl Anton Andreas Dahlberg, Carl Otto Erik Strömstedt, Carl Zürcher, Carla Allenbach, Carla Schärer-Gonzalez Lutzenkirchen, Carlo Steiger, Carlota De Miquel Bleier, Carmen Christen, Carmen Meiller, Carola Herren, Carola Hitz, Caroline Böttger, Caroline Sophie Büttner, Carsten Rose, Carsten Rose, Carsten Rose (crose1), Casper Camenisch, Catalin Hanga, Catherine Liu, Cedric Geiger, Chang Jie Ian Yap, Chantal Strasser, Charlotte Hannah Müller, Charlotte Micheloud, Chiara Agnese Salvini, Chiara Boccato, Chiara Cocca, Chiara Saffirio, Chiara Valery Nava, Chiara Vanetta, Chloé Loeliger, Chris Busenhart, Christian Birchler, Christian Brennecke, Christian Manuel Gruber, Christian Reinhardt, Christian Steinmetz, Christian Stinner, Christian Wick, Christian Wüst, Christina Aiko Mayer, Christine Kelley, Christoph Fuchs, Christoph Fässler, Christoph Luchsinger, Christoph Meier, Christoph Möhr, Christoph Walker, Christopher Vacek, Christos Nakas, Christos Polysopoulos, Chun Yip Lau, Cindy Hertach, Clara-Maria Barth, Claudia Albertini Schorn, Claudia Burkhardt, Claudia Cornella, Claudia Graf, Claudia Müller, Claudine Leysinger, Claudio Broger, Clément Chevalier, Corina Keller, Corina Simian, Corina Spreiter, Corina von Holzen, Corinna Ulcigrai, Cornelia Hug, Cornelia Schneider, Craig Wang, Cristina Bozzo, Cristina Matheson, Cynthia Dukic, Cyril Marzouk, Cyrill Dimitri Anderfuhren, Cyrill Halter, Cyrine Fitouri, Cécile Haussener, Céline Andrée Küderli, Céline Hofmann, Céline Keller, Céline Küttel, Céline Mikosch, Céline Schuppisser, Céline Spillmann, Céline Torres, Damian Durrer, Damiano Schlaginhaufen, Damjan Scepanovic, Danai Hansmann, Daniel Andersson, Daniel Djurdjevic, Daniel Gerber, Daniel Gnägi, Daniel Harrer, Daniel Heinz, Daniel Hulme, Daniel Kohler, Daniel Kristopher Heersink, Daniel Oertle, Daniel Paysan, Daniel Peterseim, Daniel Raoul Perez, Daniel Schildknecht, Daniel Smith, Daniel Stekhoven, Daniel Tubbenhauer, Daniel Wüest, Daniela Flüeli, Daniela Schildknecht, Daniela Schmid, Daniele Valtorta, Danijela Nikodijevic, Daria Alessi, Dario De Stavola, Dario Morciano, Dario Müller, Dave Kurath, David Alexander Schnider, David Belius, David Berger, David Blaser, David Caspar, David Hesthaven, David Hug, David Jud, David Linder, David Markwalder, David Masson, David Petrovic, David Steiner, David Stocker, David Wunderlin, Davide Indelicato, Davide Ravotti, Davide Schipani, Davide Solfrini, Davide Torlo, Davide Vittone, Davide Walder, Dawid Strzelczyk, Debora Sesia, Deborah Angela Widmer, Deborah Chiavi, Deborah Ruoss, Deepak Sridhara, Delia Frison, Delia Marina Coculescu, Delia Riner, Denis Levchenko, Denise Ammann, Deniz Ayas, Deniz Sarici, Dennis Pellanda, Dennis Römmich, Dennis Shushack, Dereje Lewy, Derek Kim, Devendra Shintre, Diana Rauseo, Diego Fernandez-Bao, Dimitar Bekarovski, Dimitri Zvonkine Dimitri Zvonkine , Dimitria Kyriaki Brempou, Dirk Zeindler, Dominic Caspar, Dominic Schuhmacher, Dominik Del Castillo Nogales, Dominik Friedlos, Dominik Heinzmann, Dominik Inauen, Dominik Kaufmann, Dominik Sommer, Dominik Stauber, Dominik Tasnady, Dominique Christina Hässig, Donike Sejdiu, Doosung Park, Dorothea Hug Peter, Douglas Mwangi Waithaka, Dusan Nikolic, Désirée Meret Meier, Dörte Kreher, Edina Pehlic, Edmond Markaj, Edona Abdurahimi, Edona Imeri, Ekaterina Gots, Eleftheria Michalopoulou, Eleftherios Papagiannoulis, Elena Andreini, Elena Carolina Silingardi, Elena Steinrisser, Eleni Winkler, Elias Villiger, Elias Wirth, Elisa Destefani, Elisa Gorla, Elisabetta Chiodaroli, Eljas Röllin, Elsie Van Herreweghen, Elyes Kanzari, Emanuel Vogel, Emanuele Latini, Emanuele Soncini, Emanuele Spadaro, Emil Jacobsen, Emma Hovhannisyan, Emmanuel Wagner, Emre Deniz Imamoglu, Enea Cesalli, Enni Mäki, Enrique Loubet, Enso Aellig, Ephraim Seidenberg, Ercan Arikan, Ercan Okur, Erich Baur, Erika Frischknecht, Erion Sula, Erodita Osmani, Erwin Bolthausen, Erwin Neuenschwander, Esra Eris, Esther Huber, Esther Schmid, Ethem Gueney, Eugen Daniel Wettstein, Eva Gabriela Contreras, Eva M. Furrer, Eva Viktoria Apati-Nagy, Fabian Belleflamme, Fabian Biland, Fabian Bolli, Fabian Bucher, Fabian Frei, Fabian Leisibach, Fabian Zahnd, Fabienne Mrosek, Fabienne Schrader, Fabienne Schürch, Fabienne Stahel, Fabienne Stierli, Fabio Musio, Fabio Mäder, Fabio Perroni, Fabio Sigrist, Fabio Toninelli, Fadil Osmani, Fanny Almy, Federico Buccioni, Feifei Ineichen, Feixu Chen, Felice Manganiello, Felix Fontein, Felix Hofmann, Felix Oeschger, Felix Rubin, Felix Sippel, Felix Steiner, Fernanda Costa dos Santos Wüthrich, Filippo Gaia, Filippo Panessa, Filippo Pellandini, Flavia Kradolfer, Flavia Tellenbach, Florian Berliat, Florian Gerber, Florian Schätz, Florian Stückelberger, Florin Zahiri, Fluregna Barbara Schindler, Franca Eichenberger, Francesca Celli, Francesca Cerroti, Francesco De Giorgi, Francesco Florian, Francesco Ghiraldin, Francesco Stefano Carzaniga, Francine Joëlle Dupuis, Francis Josto Carta, Frank David, Frank Techel, Franz Xaver Müller, Franziska Heinzel, Franziska Lampart, Franziska Robmann, Franziska Schwarzenbach, François Ged, Fraser Daly, Fraser Iain Lewis, Fred Rohrer, Freddy Delbaen, Frederick Stein, Frédéric Serier, FTP Math, Gabriel Hernan Berzunza Ojeda, Gabriel Koch, Gabriel Schupp, Gabriela Savill, Gabriele Pessina, Gabriele Visentin, Gaudenz Halter, Gaultier Lambert, Geethu Vattathara, Genta Latifi, Georgios Anthitsis, Gerda Schacher, Getoar Gallopeni, Ghazaleh Asghari Khonakdari, Giacomo Micheli, Gian Deflorin, Gian Marco Palamara, Gianira Nicoletta Alfarano, Gianluca Pini, Gideon Villiger, Gil Vieira Pereira, Gilles Kratzer, Giovanni Antinucci, Giovanni Canepa, Gisbert Wüstholz, Giuachin Kreiliger, Giulia Barbieri, Giulia Basti, Giulia Bearth, Giulia Both, Giulia Helbling, Giulia Moro, Giulia Rossinelli, Giulio Amato, Giulio Pasqualetti, Giuseppe Ancona, Giuseppe Genovese, Giuseppe Graziani, Gobika Balendra, Gregor Rafael Schmucki, Grischa Förderer, Grit Schütze, Grittje Hoppe, Grzegorz Kapustka, Guanyin Zhang, Guido De Philippis, Gwendolyn Dasser, Gérard Maze, Hairuo Yang, Hakki Riza Küçük, Halil Bora Karaaslan, Hamdi Zorgati, Hanna Keller, Hannah Lora Freeman, Hannes Imboden, Hans Georg Freiermuth, Hans Heiner Storrer, Hans Jarchow, Hans Ulrich Suter, Hanzhi Diao, Harold Rudolf Bollinger, Hasan Inci, Haydar Karaca, Heidi Weber, Helen Riedtmann, Helena Noser, Helene Stricker, Helgi Halldórsson, Henning Spohr, Herbert Amann, Herry Pribawanto Suryawan, Hichem Hajaiej, Hossein Hajiabolhassan, Huan Xiong, Hung Bui, Hyeonji Kang, Hülya Hüsler, Ian Beringer, Ian Jauslin, Ian Pichler, Iana Cistova, Iana Movsesian, Ianis Vilela, Ida Curkovecki, Igor Kortchemski, Ilaria Salutari, Ilhami Gül, Illya Karabash, Ines Isabel Borges Pereira, Ira Antje Griesshammer, Irena Syla, Irene Dei Tos, Irmgard Bühler, Isaac Tjong, Isabel Margolis, Isidro Gonzalez, Iswaryaa Selliah, Iva Cosic, Ivan Guillermo Contreras Palacios, Ivan Herger, Ivana Kosirova, Jaan Spitz, Jacopo Borga, Jae Woo Park, Jaime De la Cal Medina, Jakob Dambon, Jakob Glas, Jakob Heimer, Jakob Knöpfel, Jakob Oesinghaus, Jan Weber, Jan Wilhelm, Jan-Cornelius Bernloehr, Jana Althaus, Jana Küng, Janek Tangermann, Janina Grob, Janine Kamm, Janine Kocher, Janine van Uffelen, Janko Latschev, Janosch Ott, Jaruschka Pecnik, Jasmin Kobel, Jasmin Lüscher, Jasmin Neuenschwander, Jasmin Wüst, Jasmine Klasen, Jason Blunier, Javier de la Cruz, Javier Fuentes Martin, Javier Mazzitelli, Jean Bertoin, Jean-Claude Picaud, Jean-Marie Droz, Jeannine Hilber, Jehanne Dousse, Jelena Vukcevic, Jennifer Probst, Jens Kopp, Jens Signer, Jeong Yook, Jere Lavikainen, Jeremy Kubrak, Jeremy Suter, Jessica Bariffi, Jessica Bolsinger, Jessica Casanova, Jessica Haberthür, Jessica Müller, Jessica Vo, Jessy Duran Ramirez, Jetmir Sejdaj, Jianfang Lin, Jiawen Le, Jin Loeffler, Jing Chen, Jinxin Shi, Joachim Rosenthal, Joanne Chen, Joel Barmettler, Joel Neeser, Joel Zeder, Johanna Azevedo, Johanna Schönenberger-Deuel, Johanna Vogt, Johannes Jan Philipp Becker, Johannes Lade, Jon Eugster, Jonas Beyrer, Jonas Bächinger, Jonas Fassio Blatter, Jonas Fürstenberger, Jonas Guler, Jonas Hirsch, Jonas Rigter, Jonas Rose, Jonathan Fiorentini, Jonathan Lorand, Jonathan Mo, Jonathan Rosenthal, Jonathan Skowera, Jonathan Stahl, Jorge Juan Canales Kaiser, Joris Stemmle, Josef Stocker, Joseph Ayoub, Joseph Van Buskirk, Joshua Reukauf, Josua Rutishauser, Joy Rentsch, Joël Bessire, Joël Daniel Chappuis, jr test, Judit Szalontai, Judith Kramer, Julia Braun, Julia Fischer, Julia Frommelt, Julia Gnädinger, Julia Lieb, Julia Netzel, Julia Pelloni, Julia Rauchenstein, Julia Steiger, Julia Storm, Julian Fischer, Julian Jordi, Julian Sackmann, Julian Schmocker, Julian Staub, Julie Pages, Juliette Abbt, Julius Willems, Jungtaek Oh, Justine Vitali, Jusuf Ramic, Kai Sandbrink, Kajanan Ganavel, Kaju Bubanja, Karan Khathuria, Karen Yeressian Negarchi, Karim Ghobrial, Karim Jammoul, Karin Niffeler, Karin Thommen, Karin Weibel, Kaspar Mösinger Kaspar Mösinger, Katerina Pratsinis, Katharina Merz, Katharina Schai, Katharina Sofia Dräger, Katharina Waldispühl, Katharine Keller, Kathrin Christen, Kathrin Diethelm, Katja Warth, Katrin Petermann, Ke Li, Keenan Adams, Kelly Reeve, Kenneth Maples, Kenny Choo, Kevin Jamil Gouddi, Kevin Meyer, Kilian Werder, Kim Dang, Kim Froyshov, Kim Kukan, Kim Stäubli, Kimberly Lehmann, Kira Frischmann, Koji Okada, Konstantin Walter Wernli, Konstantinos Karvounis, Kristina Birchmeier, Kristina Kaulakyté, Krzysztof Putyra, Kseniya Ivanova, Kurt Strebel, Kyle Marshall, Kyle Wermelinger, Lada Murchych, Larissa Borsari, Larissa Walser, Lars Kaderli, Laura Angela Zanetti, Laura Barras, Laura Bukvic, Laura Daniela Burri, Laura Daniela Désirée Heimgartner, Laura Lüthy, Laura Ponti, Laura Tüshaus, Laura Valentina Spinolo, Laure Saint-Raymond, Lauri Kivikoski, Lauro Böni, Lavinia Ostafe, Layla Husselman, Le Trong Thanh Bui, Lea Lutz, Lehel Banjai, Leif Döring, Leila Mizrahi, Leila Schuh, Len Bo Frei, Lena Johanna Schmaus, Lenny Weber, Leon Frese, Leonhard Held, Leonie Mannhart, Leonie Schäfer, Leonie Wahl, Li Ping Lim, Lia Leutenegger, Liburn Gjonbalaj, Lili Koloszar, Lilian Menn, Lina Waldburger, Linard Hoessly, Linda De Cave, Lindian Ajdini, Linh+ Cao Huy, Linnea Haldén, Lino Asper, Linus Reichert, Liora Rueff, Lisa Hofer, Lisa Huber, Lisa Maria Pirisinu, Lisa Müller, Liv Fritsche, Livio Loretz, Livio Peter Zehnder, Livio Rezzonico, Lorena De Gasperi, Loreno Heer, Lorenz Halbeisen, Lorenzo Mantovani, Louis Francis Bienz, Louisa Elena Ambühl, Louise Deteve, Luana Campana, Luca Avena, Luca Buonocore, Luca Festini, Luca Fresta, Luca Gianfreda-Babb, Luca Gottardi, Luca Mosetti, Luca Pedrazzini, Luca Pelizzari, Luca Spolaor, Luca Stefanini, Luca Widmer, Luca Wuhrmann, Lucas Heinrich Kook, Lucas Moser, Lucas Pelloni, Lucia Croci, Lucia Krones, Luciano Natale, Lucijana Stanic, Luigi De Rosa, Luis Schmid, Luisa Simion, Lukas Burch, Lukas Eggenberger, Lukas Ferilli, Lukas Frei, Lukas Grässle, Lukas Japp, Lukas Moser, Lukas Ritter, Lukas Vollenweider, Lukas Yu, Léon Dharma Nobs, Maddalena Berisha, Madeleine Von Heyl, Magdalena Seebauer, Mahdieh Hakimiporoch, Mahir Hadzic, Mahmoud Abdel Aziz, Maic Arpagaus, Maike Massierer, Maja Lazzaretti, Majid Narimannejad, Majken Leonie Grimm, Malgorzata Jablonowska, Malgorzata Roos, Manja Elisabeth Deforth, Manja Schleich, Manuel Plavsic, Manuel Sommerhalder, Manuel Spescha, Mara Knüsel, Marc Alexander Schwery, Marc Egger, Marc Grob, Marc Laville, Marc Newman, Marc Oliver Rieger, Marc Rettenbacher, Marc Zwimpfer, Marcel Bühler, Marcel Fenzl, Marcello Porta, Marco Bernhard, Marco Bertenghi, Marco Blattmann, Marco Falconi, Marco Grünenfelder, Marco Jans, Marco Kaufmann, Marco Kiener, Marco Ragaz, Marco Reinert, Marco Reto Schleiniger, Marco Zambon, Mareike Göranson, Maria Colombo, Maria Enza Fariello, Maria Grädel, Maria Hempel, Maria Ioque Han Veiga, Maria Michalogiorgaki, Maria Sereina Graber, Maria Teresa Goebel, Maria Vostrikova, Maria-Eleni Syleouni, Mariano Sota Renero, Marica Tarchini, Mariella Zimmermann, Marigona Hoti, Mariia Dobrynina, Marija Glavonjic, Marijan Vilenica, Marijana Saric, Marina Rietmann, Marinja Principe, Marino Gambarara, Mario Jung, Marius Högger, Marius Vögtli, Mariya Milanova Stamatova, Mark Flanagan, Mark James Thompson, Marko Seric, Marko Thiel, Marko Zivkovic, Markus Bader, Markus Brodmann, Markus Dürr, Markus Flury, Markus Hirschbühl, Markus Neumann, Markus Pfenniger, Markus Rech, Marlise Daum, Marta Pittavino, Martin Bergamin, Martin Bucher, Martin Gallauer Alves de Souza, Martin Holzer, Martin Huber, Martin Kurz, Martin Specker, Martina Dal Borgo, Martina Kalt, Martina Kihn, Martina Lang, Martina Meier, Martina Peter, Martina Trippel, Mary Carmen Acosta Reinoso, Maryam Jahangiri, María López Fernández, Masako Monika Kaufmann, Matea Stopic, Matej Jakovljevic, Mathilde Bouvel, Mathis Kappeler, Mathusha Mahendran, Mathäus Nguyen, Matteo Felder, Matteo Malzkorn, Matteo Masserini, Mattia Agnetti, Mattia Luciano Bottoni, Mattia Molinaro, Mauro Drudi, Mauro Esposito, Maurus Rüttimann, Max Hunger, Max Zoller, Maximilian Feldmann, Maximilian Janisch, Megan April Payne, Mei Yee Ng, Melanie Nägeli, Melanie Stark, Melanie Willimann, Melena Wittwer, Mengyang Zhang, Merav Dreifuss, Merlin Incerti-Medici, Merve Avar, Mia Schuler, Micha Hofer, Michael Balmer, Michael Balmer, Michael Bitterli Frieden, Michael Bromberg, Michael Bächtold, Michael Farber, Michael Feldman, Michael Hartmann, Michael Hediger, Michael Wellauer, Michael Zurmühle, Michaela Paul, Michail Rassias, Michal Kapustka, Michel Baes, Michel Chipot, Michel Thomas Philipp, Michela Azzarito, Michele Schiavina, Michelle Nicole Mealla Correa, Michelle Recher, Michèle Inderbitzin, Michèle Jeanneret-Grosjean, Michèle Lehnen, Mihai Halic, Mikael Basmaci, Mikael Jonas Konrad, Mike Werfeli, Milan Markovic, Milos Ivanovic, Mindaugas Skujus, Minh Hien Tran, Miranda Hajdini, Mirco Schmid, Mirjam Brunner, Mirjam Johanna Utters, Mirko Mirosavljevic, Miro Meister, Mischa Baer, Mladen Leon Marijanovic, Monica Trink, Monika Tu, Monika Weymuth, Moritz Eck, Muhammed Ali Tamer, Muriel Lynnea Buri, Myriam Frank-Hilpert, Myriam Steinbrecher, Nadescha Viviane Hänggi, Nadia Huber, Nadine Schranz, Nadja Peck, Nadja Salbaba, Nadja Wyder, Nahid Walji, Najma Christen, Nao Awai, Natalia Popova, Natalie Nef, Natascha Anna Winter, Nathalie Veraguth, Nathan Brack, Naïm de Viragh, Nha Nguyen Itschner, Nhat Quang Pham Huu, Niccolò Gava, Nicholas Krebs, Nico Camillo Zala, Nico Krzebek, Nico Previtali, Nicola Abatangelo, Nicola Capacci, Nicola Chiapolini, Nicola Gadola, Nicola Kistler, Nicola Manzocchi, Nicolas Baumann, Nicolas Himmelspach, Nicolas Huber, Nicolas Küchler, Nicolas Martinez Robles, Nicolas Messmer, Nicolas Pétrélis, Nicolas Steinmann, Nicolas von Gunten, Nicole Friedli, Nicole Gubser, Nicole Hanselmann, Nicole Kesselring, Nicole Mini, Nicole Rohrer, Nicolle Hofer, Niels Patriz Benedikter, Nik Zaugg, Nikita Batalov, Nikita Kostyuchenko, Niklas Gassner, Niklaus Sidler, Niko Van Wyk, Nikolaus Alexander Morawietz, Nima Moshayedi, Nina Chiara Kathe, Nina Oderbolz, Nino Scalbi, Nis-Erik Bohne, Noah Giansiracusa, Noam Szyfer, Noel Stierlin, Noemi Kurt, Noemi Moeschlin, Noemi Shavit, Noemi Zürcher, Nora Schweizer, Nora Weber, Noée Szarka, Noëline Billy Basler, Noëmi Küng, Ofir David, Olga Bespalova, Olga Kolotuhina, Olga Krzyzaniak, Olga Maria Bertschi, Oliver Beringer, Oliver De la Cruz Ceballos, Oliver Kumar, Olivier Kneuss, Olivier Niklaus, Olivier Steiger, Omar Anza Hafsa, Ondrej Kreml, Orion Gerguri, Oswaldo Romero Mooser, Ove Mattmann, Owen Petchey, Pablo Osuna, Paola Bacigaluppi, Paolo Minelli, Paolo Rossi, Parvin Torabi, Pascal Christinat, Pascal Rothenbühler, Pascal Siemon, Pascal Studer, Patrick Haller, Patrick Kühn, Patrick Seewald, Patrick Steffen, Patrick Sulzberger, Patrick Widmer, Patrik Caspar, Paul-Olivier Dehaye, Paula Schiesser, Pavel Mnev, Pavel Safronov, Pedro Vaz, Peer Harksen, Per Alexandersson, Peter Duss, Peter Giger, Peter Meili, Peter Topalov, Petr Makarov, Petra Brennwald, Philipp Bäni, Philipp Deis, Philipp Habegger, Philipp Lohrmann, Philipp Moor, Philipp Nikolaus, Philipp Osterwalder, Philipp Petermann, Philipp Thomann, Philipp Zhang, Philipp Öffner, Piero Lorenzini, Pierre Häberli, Pierre-Loic Méliot, Pieter Jan Bruin, Pietro Morciano, Polyxenia Stutz, Praveena Premananthan, Print Account CUPS, Priscilla Oettli, Programming Extreme, Prosenjit Roy, Quan Shi, Quinten Groenveld, Rachele Dotti, Rafael Frei, Rafael Greenblatt, Rafael Küng, Rafael Sajtschik, Rafael Tenga, Raffael Schüürmann, Raffael Theiler, Rahel Preter, Rainer Warnke, Rajat Subhra Hazra, Ralph Gischard, Ramadan Shkodra, Ramon Huber, Ramona Kumarasamy, Ramona Schelling, Raphael Beckmann, Raphael Eichhorn, Raphael Metzger, Raphael Nigg, Raphael Wanzenried, Raphaël Davet, Rasha Aktaa, Raymond Horal-Gurfinkel, Raúl Penaguião, Rebekka Klara Gasser, Rebekka Rakutt, Rebekka Wittwer, Reda Chhaibi, Reetta Välimäki, Regina Traber, Reinhard Furrer, Remi Weber, Remo Hertig, Renlong Miao, Renzo Zanoli, Reto Gerber, Reto Odoni, Reto Schnyder, Reto Schönenberger, Rhiana Weber, Ricardo Miguel Fonseca Gomes de Campos, Riccardo Montalto, Riccardo Murri, Riccardo Tione, Rino Beeli, Robert Mihali, Robert Scherrer, Roberto Boldini, Robin Stephenson, Roger Bader, Roger Robyr, Rogier de Jong, Roman Cvijanovic, Roman Flury, Roman Weinhandl, Romario Antonilli, Romina Cristina Rigamonti, Ronny Schibli, Roxana Geanina Curtici, Roxana Smarandache, RSS Export, Ruben Rigort, Ruben Scherrer, Ruiying Xu, Ruth Hunkeler-Wittleder, Ruxandra Farkas, Ryan Hutchinson, Ryoki Fukushima, Rémi Abgrall, Rüdiger Scheu, Sabina Mächler, Sabrija Celebic, Sabrina Andrich, Sabrina Brülisauer, Sabrina Sewer, Sagar Parekh, Saisubramaniam Saikrishnan, Salvatore Stuvard, Samantha Nater, Samir von Däniken, Samira Stauffer, Samriddhi Buxy, Samson Apostolakis, Samuel Gunz, Samuel Jung, Samuel Monnier, Samuel Noll, Samuel Pawel, Samuel Ziegler, Sanda Nicoleta Socoll, Sandar Felicity Lim, Sandra Besic, Sandra König, Sandra Philps, Sandra Pullely, Sandra Siegfried, Sandro Carlotti, Sandro Luck, Sandro Ott, Santiago Javier Bonn Garcia, Santosh Kandel, Sara Angela Filippini, Sara Daneri, Sara Fonti, Sara Meier, Sarah Flückiger, Sarah Harati Taji, Sarah Lanzenberger, Sarah Spiess, Saranja Kandiah, Sarina Sutter, Sascha Hoppler, Sascha Kumar, Sascha Stutz, Sascha Wechsler, Saskia Wiggers, Sathurjeeyan Krishnakumar, Sebastian Beck, Sebastian Hafner, Sebastian Heri, Sebastian Jérôme Gerstner, Sebastian Kopp, Sebastian Preiss, Sebastian Wellig, Sebastijan Gina, Selda Nur, Selene Stacchi, Selim Nünlist, Selim Oueslati, Selin Fabel, Selina Häfliger, Selina Kuhn, Selina Svenja Waber, Senait Tekle, Senoussi Guesmia, Seraina Virginia Caplazi, Seraphina Kissling, Seraphina Poon, Serena Cenatiempo, Serge Quiby, Sergei Buyalo, Sergey Shadrin, Servan Grüninger, Seulgi Ok, Severin Mösinger, Severin Nägeli, Severin Schraven, Severin Walser, Severina Haas, Seyedeh Fatemeh Nassajian Mojarrad, Shahar Mozes, Shaijeni Yogaratnam, Shanmugi Sithamparanathan, Sharifah Balqis Meddeb, Sheyla Sampietro, Shirley Cheung, Silas Micha Flavian Huber, Silja Haffter, Silke Berit Andresen, Silke Rolles, Silvan Aurelio Pfändler, Silvan Kessler, Silvan Spiess, Silvano Sele, Silvia Businger, Silvia Panunzi, Simon Balkau, Simon Egli, Simon Flury, Simon Grüning, Simon Jöhr, Simon Kurmann, Simon Mathis, Simon Neff, Simon Pepin Lehalleur, Simon Rentsch, Simon Seliner, Simon Wiederkehr, Simone Devoto, Simone Rademacher, Simone Steinbrüchel, Simone Tiberi, Simone von Burg Black, Sina Ruhstaller, Sinan Ulugöl, Sladjana Bojic, Snjezana Kovjanic, Sofia Talarico, Solveig Walk, Sona Hunanyan, Songyang Ma, Sonia Donati, Sonja Hartnack, Sophia Borowka, Sophie Ackermann, Sophie Leuenberger, Sorin Mardare, Spasen Trendafilov, Srdjan Cvijic, Stefan Fumasoli, Stefan Kurz, Stefan Sauter, Stefan Schafroth, Stefan Willi, Stefania Iaquinto, Stefanie Javet, Stefanie Merkli, Stefanie Muff, Stefanie Ziltener, Stefano Bellini, Stefano Gioffrè, Stefano Nicola La Rosa, Steffen Börm, Steffen Weil, Stenli Karanxha, Stephan Herzog, Stephan Schief, Stephan Wehrli, Stephanie Deborah Binder, Stephanie Huber, Stephanie Imhof, Stephanie Meier-Rohr, Stephanie Paulina Monika Zube, Stephanie Rast, Stephany Orjuela, Steven Richard Geinitz, Stéfan Dangleterre, Sujani Thavarasah, Sukmoon Huh, Susanna Bachmann, Susanne Togni - Müller, Sven Bruggisser, Svetlana Tokareva, Syed Shahvaiz Ahmed, System Math, System Math, Tabea Moschettini, Tae Ihn Kim, Tamara Küng, Tamara Link, Tamara Tajara Widmer, Tania Rosso, Tanja Ulrich, Tashi Niederer, Tasnim Hamza, Tatiana Samrowski, Tatjana Bossalini, Tatjana Carina Speckert, Tatjana Mäder, Tea Isler, Tetiana Savitska, Tetiana Studer, Thanh Mai Pham Ngoc, Theo Scheller, Therese Hauser, Thi Hoang Oanh Rabbani, Thimo Schuster, Thomas Ackermann, Thomas Fischer, Thomas Foertsch, Thomas Haller, Thomas Kappeler, Thomas Kastl, Thomas Läubli, Thomas Meier, Thomas Neuer, Thomas Preu, Thomas Rolf Mannhart, Thomas Schmidt, Thomas Stucker, Thomas Willwacher, Tiena Danner, Tim Bachofen, Tim Michael Steinert, Tim Möbus, Timea Szücs, Timo Schenk, Timo Surbeck, Timucin Besken, Tina Gut, Tobias Berner, Tobias Famos, Tobias Frey, Tobias Fritschi, Tobias Hoffmann, Tobias Stäuble, Tom Wartmann, Tomasz Cieslak, Tommaso Mingazzini, Tomoyuki Nakatsuka, Torsten Hothorn, Tovohery Hajatiana Randrianarisoa, Tran Xuan Thanh Elsener, Tsvetelina Gut, Tulin Kaman, Tullio de Boer, Tyanko Boyanov Aleksiev, Tyson Blacker, Ulrich Derenthal, Ulrich Menne, Ulrike Held, Uriah Daugaard, Uros Dimitrijevic, Urs Brunschweiler, Urs Fitze, Urs Gamper, Urs Kollbrunner, Urs Vögeli, Urs Wagner, Ursina Brunnhofer, Ursina Lenz, Utsav Choudhury, Uyen Vy Jennifer Chan, Vaibhav Vaish, Valentin Féray, Valentin Graf, Valentin Leander Reutter, Valentin Zahnd, Valentina Pezzoli, Valerie Veronika Gitzi, Valérie Dillet, Vanessa Hauri, Vanessa Loureiro, Vanessa Nussbaumer, Vanessa Tanner, Vanuchija Someswaran, Varun Agarwal, Vedran Sohinger, Vera Ibrahimi, Verena Steffen, Veronika Gojani, Vibiga Vinotharajah, Victoria Hoskins, Vigan Dautaj, Viktor Schroeder, Vincent Florens, Vincent Sebastian Braunack-Mayer, Vincente Della Balda, Vinzenz Kaspar Schmid, Vinzenz Muser, Violetta Weger, Viorica Motreanu, Vivian Kessler, Vivien Bammert, Vladica Orlovic, Vytenis Sumskas, Wasilij Barsukow, Wei Xue, Wei Yang Silas Lim, Wolfgang Reichel, Wushi Goldring, Xavier Ros-Oton, Xenia Münger, Xhenita Canaj, Xi Chen, Xiao Ren, Xijin Chen, Xinglu Liu, Xinyu Dou, Yacine Barhoumi, Yael van Dok, Yang Bai, Yanick Patt, Yannic Odermatt, Yannick Bötzel, Yannick Egg, Yannick Ulrich, Yannick Widmer, Yannis Bähni, Yaël Frégier, Ye Jin, Yeomin Jang, Yilmaz Durgun, Yip Ji Keong Alvin, Yitian Xie, Yoel Dadoun, Yohan Brunebarbe, Yu Lucy Huan, Yukun He, Yuliana Nor, Yuliya Khandozhko, Yuliya Solodovnykova, Yunrui Liu, Yves Andrin Hediger, Yves Kläy, Yves Krähenbühl, Yves Marc Räth, Yvo Spielmann, Yvonne Scheidegger Jung, Yvonne Wagener-Page, Zaur Guliyev, Zehra Erkut, Zhaoju Zheng, Zheng Wang, Zhenguo Liang, Zhichao Cheng, Zhongyang Li, Zhufeng Pan, Zofia Baranczuk, Zoltan Matucza, Zouhair Ouaggag, Zsófia Pröhle, Élise Delphine Le Mélédo, Özgür Acar Güler